"Studio Charmant A Deshaies Avec Piscine Partagee, 20 M²"
| Δωρεάν Wi-Fi Δωμάτια με δωρεάν WiFi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το "Studio Charmant A Deshaies Avec Piscine Partagee, 20 M²" 20 τ.μ. Που απέχει περίπου 500 μέτρα από τον Βοτανικό Κήπο του Deshaies, προσφέρει εξωτερική πισίνα για διασκέδαση των επισκεπτών. Ένα από τα δημοφιλή αξιοθέατα της περιοχής είναι Plage Naturiste που βρίσκεται σε απόσταση 20 λεπτών με τα πόδια.
Église Saint Pierre et saint Paul απέχει μόλις 1 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο και ο σταθμός λεωφορείων Jardin Botanique είναι σε απόσταση περίπου 500 μέτρων. Το "Studio Charmant A Deshaies Avec Piscine Partagee, 20 M²" βρίσκεται μόλις 11 λεπτά με τα πόδια από την παραλία. Η παραλία Plage De La Perle απέχει επίσης 4 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει χώρο καθιστικού και έχει θέα στον κήπο. Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, το "Studio Charmant A Deshaies Avec Piscine Partagee, 20 M²" διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Επιπλέον, στο μπάνιο μπορείτε να χρησιμοποιήσετε πετσέτες.
Η πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα διαθέτει ψυγείο, φρυγανιέρα και φούρνο που θα κάνουν τη διαμονή σας πιο ευχάριστη. Αυτό το διαμέρισμα επίσης διαθέτει βεράντα.
- Αεροδρόμια
- Αεροδρόμιο Pointe-a-Pitre Le Raizet44 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Δωμάτια με δωρεάν WiFi
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το "Studio Charmant A Deshaies Avec Piscine Partagee, 20 M²";
Θα χρειαστείτε 10 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το "Studio Charmant A Deshaies Avec Piscine Partagee, 20 M²" στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το "Studio Charmant A Deshaies Avec Piscine Partagee, 20 M²";
Η τιμή κράτησης στο το "Studio Charmant A Deshaies Avec Piscine Partagee, 20 M²" αποτελεί 219$. - ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το "Studio Charmant A Deshaies Avec Piscine Partagee, 20 M²";
Το το "Studio Charmant A Deshaies Avec Piscine Partagee, 20 M²" παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο διαμέρισμα;
Οι επισκέπτες του διαμέρισμα μπορούν να φέρουν κατοικίδια.